top of page

Druhý Mnichov


Podobenství roku 1938 a 2016. Okupace Československa v r. 1938 sebou přinesla krom jiného postavení tehdejší policie do podřízené role přisluhovačů německých pořádkových sil branné moci fašistického Německa.


Po listopadu 1989 se pozvolna stala Česká republika za vydatné pomoci všech popřevratových „demokratických“ vlád vazalem a postupem času německou kolonií. Situace dospěla tak daleko, že Německá policie může rozhánět demonstrace na celém území ČR. Z toho vyplývá, že o ránu pendrekem, gumovým projektilem nebude nouze a že nás Němci vesměs historicky považují za druhořadé občany, nebudou brát ohledy na to, zda uhodí i těhotnou ženu, která se byť i náhodou ocitne v místě policejního zásahu.


https://www.youtube.com/watch?v=05Eh8uOTTOY&feature=youtu.be


A jako další vám předestírám chuťovku z dílny současného ministra Jiřího Dienstbiera

KOČKY A PSI JAKO POTRAVINA? OD LETOŠKA LEGÁLNĚ!


Za naprostého nezájmu novinářů, ochránců zvířat a dalších skupin občanů prošla toto pondělí Parlamentem České republiky novela zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně souvisejících předpisů. Její součástí je i nové zařazení, pro naprostou většinu lidí, domácích mazlíčků – psů a koček mezi takzvaná jatečná zvířata.


Domácí mazlíčci nebo hodnotný zdroj proteinů a bílkovin?


Zákon, který nemá v Evropě obdoby, byl předložen s odůvodněním, že díky této změně dojde pouze k legalizaci dlouhodobého stavu, kdy jsou tato zvířata stejně některými občany České republiky brána jako hospodářská. „Určité skupiny obyvatel prostě nemají jinou možnost, jak doplnit organismu potřebné proteiny, bílkoviny a tuky, než že si prostě chytí na ulici nějakého toho pejska nebo kočičku. A my jim to nemůžeme mít za zlé, pro různé nízkopříjmové skupiny je to opravdu jediným řešením. I pro stát je schválení tohoto zákona výhodné v tom, že se na jednu stranu sníží objem dávek vyplácených v hmotné nouzi a na druhou stranu dojde ke snížení počtu volně pobíhajících psů a koček.

Podle Jiřího Dienstbiera je nový zákon pro stát výhodný.


Jistě si vzpomínáte na poměrně nedávnou kauzu, kdy skupinka mladíků, a byli to prosím hoši z dobře situovaných rodin, odřezávala majitelům psy přímo z vodítek. Poté si je porůznu tepelně upravovali v pronajatých konspiračních bytech a ještě se s tím chlubili na sociálních sítích. Tak ani takovéto chování, jakkoliv se nám může zdát výstřední, již nebude trestné. Ve studii, kterou si naše ministerstvo nechalo zpracovat, se dokonce uvádí, že změnou zákona by mělo dojít k výraznému poklesu napadení agresivními zvířaty a současně i ke snížení přenosu vztekliny,“ řekl ČTK Jiří Dienstbier.


Odstavec 2 § 21 novely zákona zní nyní takto: Jatečná zvířata pes a kočka, s výjimkou jedinců mladších 3 měsíců, mohou být poražena, jsou-li jejich maso a orgány určeny pouze pro spotřebu v domácnosti (domácí porážka). Toto maso a orgány nepodléhají veterinárnímu vyšetření, nestanoví-li krajská veterinární správa se zřetelem k nákazové situaci jinak.


Se schválením zákona se naopak nechce smířit bývalý herec, výrobce nábytku a nynější pražský radní Matěj Stropnický. „Místo abychom do sociálně vyloučených lokalit vyslali bezplatně pojízdné prodejny, budeme lidi učit lovit psy a kočky. A co přijde na řadu dalšího? Odchyt ptáků na polévku do sítí?“ řekl pan Stropnický, který ale netuší, že přesně to už lidé dávno dělají.


Důvody, které vedly poslance ke schválení tohoto pro někoho možná kontroverzního zákona, plně chápeme a jsme rádi, že smečky zdivočelých zvířat už nebudou ohrožovat naše nejmenší, maminky s kočárky a cyklisty.


Shrnutí - popřevratovým politikům, až na výjimky, ale těch je pouze několik, nejde vůbec o rozkvět státu, ale z politiky místu služby občanům si udělali výnosný byznys na úkor občanů a státu.


Jediné řešení je v roce 2017 hojná účast ve volbách a POPŘEVRATOVÉ POLITICKÉ GARNITUŘE UKÁZAT, KDO JE V ZEMI PÁNEM – NEVOLIT SOUČASNOU LEVICI ANI PRAVICI. Pokud se tak nestane, bude to stejné jako kdybyste volili přednici, či zadnici.Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page