Projev Karla Janka v Praze dne 28.10.2016

October 28, 2016

 

Vážené dámy a pánové. Vážení přátelé.

 

Sešli jme se dnes na tomto historickíém místě, kudy kráčely dějiny našeho národa, vlasti i státu. Je to již 98 let, kdy se český národ po staletí poroby a germanizace osamostatnil a společně se Slováky ustavil Československou republiku. Skláním se dnes před jeho vytrvalostí, národním cítěním   a  tisíciletým  bojem za svá občanská práva.  Svoboda Evropské kultury spočívá právě v tom, že máme práva- občanská práva!

 

V této souvislosti chci  připomenout Evropskou unií nám vnucenou Deklaraci  lidských práv, nadřazenou naší národní legislativě. V době, kdy se o ní u nás jednalo, jsem  tento rozdíl nevnímal. Podle ní má ale kdejaký   muslimský přivandrovalec větší práva, než kterýkoliv náš občan.  Odmítám  tuto deklaraci akceptovat, protože je to rasismus naruby a dělá z nás otroky. Jsem občan této republiky a mám  své občanské povinnosti a občanská práva. 

 

V tomto směru je třeba vytvářet trvalý a jednotný tlak všech vlasteneckých sil  i veřejnosti na naši vládu, aby pochopila oprávněnou vůli našeho lidu  vyplývající z ústavy České republiky.    Stejné je to i s dalšími zákony té fašistické bruselské administrativy,  za jejíž jednáním cítím snahu po  zglajšaltování evropských národů a vytvoření Kalergiho uni-evropana.

 

My odpůrci těchto nových pořádků jsme nazýváni xenofoby a extremisty.

 

V prvém případě jde o zcela záměrně zkreslený výklad toho slova, ve druhém případě o nálepku a způsob,  jak nás umlčet.

 

Byli snad naši buditelé Jungmann, Palacký,  Tyl, Havlíček, Neruda, ....extremisty, když se prali za občanská práva našeho národa?  Byli snad  Masaryk, Beneš, Štefánik, Šrobár, Kramář, Klofáč  a  další  extrémisty, když usilovali o svéprávnost českého a slovenského lidu ve vlastním  státě? Jsme my extrémisty, když usilujeme o jeho suverenitu ? a je nás v tomto státě drtivá většina!    NE! Jen hájíme odkaz a dědictví našich předků.

 

Hájíme zemi krásnou, zemi milovanou,  kolébku svou i hrob svůj, matku svou,   vlast  jedinou i v dědictví nám danou, šírou tu zemi, zemi jedinou.

 

Vážení přátelé!

Toto shromáždění bylo svoláno nejen za účelem připomínky 98.výročí vzniku Československa, ale je  i manifestací za mír. Je toho skutečně třeba. Zbraněmi se haraší na všech světových  stranách a zvláště v Evropě.  Proti tomu je třeba důrazně vystupovat  a toto nebezpečí eliminovat. Nikdo si  v předvečer 1. i 2. světové války nemyslel, co přijde v následujících dnech a rocích.  Nejsme to ovšem my Češi, Slováci, Poláci, Maďaři, Jihoslované a další, kdo dnes stupňuje válečnou psychózu. Jsou to především  Spojené státy a jejich západní spojenci prostřednictvím NATO. Pokud jsem bruselskou administrativu nazval fašistickou organizací,  je NATO zločinecká organizace. Viděl jsem vybombardované Srbsko a vím, o čem hovořím.  Dnešní Rusko obkličují vojenské jednotky Spojených států a trvale usilují o jeho likvidaci resp. zotročení. Proč?

 

Tento vrcholně monopolistický stát nutně potřebuje expandovat za účelem získání surovin, energií, levných pracovních sil  a odbytišť pro svojí produkci. A na tom parazitovat. Pokud neexpanduje, zhyne! Je to zákonité a tento zákon, stejně jako hospodářské krize má monopolní kapitalizmus zapsaný ve své DNA. Připomenul bych, že v  1. světové válce profitovaly Spojené státy  na Evropě  na dodávkách  potravin,  v 2. světové  válce na dodávkách  zbraní.  Ve svých monopolistických zájmech by spustili  i 3. světovou, kdyby nebylo jaderných zbraní a následovně nehrozila světová apokalypsa. Tak na tom pracují vývozem "svojí"  demokracie!  Lež, manipulace, lobizmus, korupce, liberalizace,   - to jsou rodné sestry této jejich demokracie. A k nim patří i pražská kavárna a vlastizrádné neziskovky.

 

Jak jsem již navrhoval  na minulých demonstracích, spojme své síly v odporu proti válce, proti řízené imigraci, proti manipulaci s naší zemí,  manipulaci s našimi zákony a našim lidem, spojme své síly  proti naší pochybné vládě i parlamentu. Pryč s vládou, která zaprodává náš národ ! Vystupme z té prohnilé, profláklé, finanční oligarchií a nadnárodním kapitálem  zkorumpované  Evropské unie a  utvořme na bázi Višegrádu Novou unii od Baltu až po Jadran. Jsem národní socialista a vždy budu hájit a preferovat to naše.  Je totiž  smutnou skutečností, že se politika Bruselu podstatně rozchází se zájmy svých občanů,  že ignoruje hlasy menších států  a ve stávající podobě je nereformovatelná!  Ještě více Bruselu, a nepůjde zde žít.

 

Ti, kdo  se dnes hájí  státní suverenitu,  jsou občané bývalé východní Evropy, bránící nabytou svobodu, kulturu, prostou existenci a  tím i svoji zemi.   Pryč z této unie!

 

Ať nadále žije  naše Česko  a  bratrské Slovensko! Ať žijí svobodné národy Evropy!

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook