ANS vyhlašuje bojkot herců

October 30, 2016

 

Herci a jiní představitelé pražské kavárny si hrají na "morální autority" a  vyzývají k neposlušnosti a odporu  celý národ, který si ale sám v přímé volbě zvolil svého prezidenta - Miloše Zemana. 

 

V posledních dnech se vyhrotila politická  situace  v našem  státě  při udílení vyznamenání prezidentem republiky  k 98. výročí  založení Československa. Nepochybujeme o tom, že to je jen zástupný problém a příležitost k útoku na osobu Miloše Zemana. V podstatě to je scénář a snaha o opakování situace v listopadu 1989.
 

Aliance národních sil vyzývá všechny příznivce pana prezidenta k bojkotu těchto herců! K bojkotu jejich divadel, divadelních představení, filmů a televizních seriálů! Všichni tito herci totiž žijí z peněz daňových poplatníků - tedy z našich peněz! Žijí z peněz lidí, kterými pohrdají a proti nimž drze veřejně vystupují.

 

Výzvy těchto herců dokazují, že se jedná o lehce manipulovatelné lidi, kteří slouží momentálnímu ministrovi kultury Hermanovi, který schvaluje nejen činnost sudeťáků, ale vše, co je proti lidu této země. Bez ověření jakýchkoliv skutečností, vyhlašují herci rozvracení státu - a to jenom na základě tvrzení "jejich" resortního ministra, že nebyl vyznamenán jeho "strýc"!

 

Musíme si přiznat, že komediant - tedy dnešní herec - není nic jiného, než člověk, který se naučí nějakou roli a pak jí předvádí na pódiu nebo před kamerou. Ze seriálu "Nemocnice na kraji města" víme, že herci velmi věrohodně zahráli role lékařů. Otázka však zní: nechali byste se od těchto herců - lékařů operovat? Asi ne! Že? Tedy, když vidíme herce hrát lékaře, neznamená to, že mají za sebou šestileté studium medicíny, atestace a praxi. Pouze dělají ten dojem! Nyní si herci hrají na "politiky" a "morální autority". To je nutné odmítnout!

 

 

 

Prohlášení herců a divadel pod názvem „Týdny občanského neklidu“ - petice:

 

http://www.petice24.com/tydny_obcanskeho_neklidu

 

Text byl publikován též zde:

https://cz.sputniknews.com/nazory/201610314047875-Bojkot-herci-scenar-nova-revoluce/

 

 a zde:

http://czechfreepress.cz/vase-free-zona/ans-vyhlasuje-bojkot-hercu.html

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook