Stanovisko ANS k pomluvě Norberta Naxery

December 8, 2016

 

Bezprecedentně agresívní lživý útok Norberta Naxery na Ing. Karla Janka a PhDr. Vladimíru Vítovou, Ph.D., považujeme jednoznačně za organizovaný profesionální útok, vedený proti sjednocování české alternativní politické scény.

 

ANS se – v podstatě jako jediné sjednocující platformě – podařilo od března letošního roku až do listopadu letošního roku vejít v širší známost, oslovit množství politických i nepolitických hnutí a pokusit se o sepsání smluv pro společnou kandidátku do parlamentních voleb 2017. Bohužel v kritickém bodě byl tento projekt citelně zasažen, ne-li úplně znemožněn, a to právě široce publikovanou pomluvou Norberta Naxery a jeho „přátel“.

 

Drzost, pomluvy a hyenismus Norberta Naxery na adresu Ing. Karla Janka a PhDr. Vítové jsou předmětem žaloby za pomluvu dle trestního zákona, kdy Naxera bude muset všechny své pomluvy prokázat. Je neuvěřitelné, že tzv. JUDr. si dovolí veřejně publikovat naprosto lživé informace. Patrně to bude proto, že studoval práva v Plzni. To vysvětluje mnohé.

______________________________________________________________________

 

Za Alianci národních sil:

 

Ing. Karel Janko

Zbyněk Štěpán

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

______________________________________________________________________

 

Stanovisko Ing. Karla Janka: 
"Nehorázná drzost, šmírování  a útok na ANS i mojí osobu  byla důvodem k odmítnutí přítomnosti Norberta Naxery na 3. jednání Aliance NS. Pokud  nebyl spokojen s dosavadním vývojem a činností ANS, mohl klidně odejít a neshánět drby a nevymýšlet lži. Proto si s ním o svém členství v KSČ a spolupráci s BIS  rád pohovořím u soudu. Doposud jsem hájil systém a principy Aliance NS, nyní budu hájit i sebe." 

 

Stanovisko PhDr. Vladimíry Vítové, Ph.D.

„Na úvod konstatuji, že N. Naxeru jsem viděla asi 10x v životě a „znám“ ho od ledna letošního roku. Stejně tak většinu ostatních jeho „svědků“, které na podporu svých lživých tvrzení využil, znám zhruba necelý rok s výše uvedenou frekvencí setkání. S některým „svědky“ jsem se dokonce setkala jen jednou v životě na hodinovém jednání. Jsem naprosto šokovaná mírou jejich osobní nenávisti a tím, že se propůjčili k tak drastickému veřejnému očerňování mé osoby. Nemám na to slov. Žaloba pro trestný čin pomluvy dle trestního zákona - kdy se trestného činu pomluvy dopustí ten, kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání nebo způsobit mu jinou vážnou újmu - bude podána v nejbližších dnech.“

 

N. Naxera o ANS zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Naxera-NDS-Vyjadreni-k-situaci-v-Alianci-narodnich-sil-465615

 

 

Kompletní stanovisko ANS k Norbertu Naxerovi můžete stáhnout ZDE

 

 

 

 

 

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook