top of page

Stanovisko ANS k pomluvě Norberta Naxery


Bezprecedentně agresívní lživý útok Norberta Naxery na Ing. Karla Janka a PhDr. Vladimíru Vítovou, Ph.D., považujeme jednoznačně za organizovaný profesionální útok, vedený proti sjednocování české alternativní politické scény.


ANS se – v podstatě jako jediné sjednocující platformě – podařilo od března letošního roku až do listopadu letošního roku vejít v širší známost, oslovit množství politických i nepolitických hnutí a pokusit se o sepsání smluv pro společnou kandidátku do parlamentních voleb 2017. Bohužel v kritickém bodě byl tento projekt citelně zasažen, ne-li úplně znemožněn, a to právě široce publikovanou pomluvou Norberta Naxery a jeho „přátel“.


Drzost, pomluvy a hyenismus Norberta Naxery na adresu Ing. Karla Janka a PhDr. Vítové jsou předmětem žaloby za pomluvu dle trestního zákona, kdy Naxera bude muset všechny své pomluvy prokázat. Je neuvěřitelné, že tzv. JUDr. si dovolí veřejně publikovat naprosto lživé informace. Patrně to bude proto, že studoval práva v Plzni. To vysvětluje mnohé.

______________________________________________________________________


Za Alianci národních sil:


Ing. Karel Janko

Zbyněk Štěpán

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

______________________________________________________________________


Stanovisko Ing. Karla Janka: "Nehorázná drzost, šmírování a útok na ANS i mojí osobu byla důvodem k odmítnutí přítomnosti Norberta Naxery na 3. jednání Aliance NS. Pokud nebyl spokojen s dosavadním vývojem a činností ANS, mohl klidně odejít a neshánět drby a nevymýšlet lži. Proto si s ním o svém členství v KSČ a spolupráci s BIS rád pohovořím u soudu. Doposud jsem hájil systém a principy Aliance NS, nyní budu hájit i sebe."


Stanovisko PhDr. Vladimíry Vítové, Ph.D.

„Na úvod konstatuji, že N. Naxeru jsem viděla asi 10x v životě a „znám“ ho od ledna letošního roku. Stejně tak většinu ostatních jeho „svědků“, které na podporu svých lživých tvrzení využil, znám zhruba necelý rok s výše uvedenou frekvencí setkání. S některým „svědky“ jsem se dokonce setkala jen jednou v životě na hodinovém jednání. Jsem naprosto šokovaná mírou jejich osobní nenávisti a tím, že se propůjčili k tak drastickému veřejnému očerňování mé osoby. Nemám na to slov. Žaloba pro trestný čin pomluvy dle trestního zákona - kdy se trestného činu pomluvy dopustí ten, kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání nebo způsobit mu jinou vážnou újmu - bude podána v nejbližších dnech.“


N. Naxera o ANS zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Naxera-NDS-Vyjadreni-k-situaci-v-Alianci-narodnich-sil-465615


 

Kompletní stanovisko ANS k Norbertu Naxerovi můžete stáhnout ZDEHlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page