top of page

Jak Soros s Clintonovou málem dobyli svět (a byli zastaveni právě včas)

Dohody TTp a TTIP: podrobnosti o tomto globalistickém plánu se skrývají ve složitých textech smlouvy o partnerství. Tyto smlouvy poskytujíé zvláštní jednací výhody vybraným korporacím. Zákonodárci pověření jejím schválením je směli číst tajně, pod slibem zachování mlčenlivosti.... Na TTP (a stejně tak na TTIP!!!!!) bylo obzvlášť zákeřné to, že by byla umožnila korporacím ve dvanácti signatářských zemích, z nichž mnoho bylo v Asii, fungovat v zásadě v utajení, vytvářet si svá vlastní pravidla – pravidla, proti kterým by národní vlády nesměly nic namítat a která ani nemusela být v souladu s ústavou příslušné země – a poskytovala by jim ochranu v případě jakýchkoli škod způsobených jejich aktivitami, včetně škod na životním prostředí a porušování lidských práv a práv zaměstnanců.

Už od dávných časů existují lidé nebo skupiny lidí, které v první řadě chtějí vládnout všem ostatním. V posledních několika staletích tato uskupení dosahovala svých cílů pomocí vojenské síly. V moderní éře, kdy jsou ekonomiky jednotlivých zemí propletené a vzájemně na sobě závisí, mají-li přežít, se přístup predátorů změnil. Nyní je pro ně mnohem výhodnější manipulovat ekonomiku tak, aby z toho měli osobní zisk a hlavně bezpečně ovládali veřejnost. Koneckonců, když můžete člověku dokonale kontrolovat způsob obživy, nemusíte se namáhat s jeho odstraňováním a ještě vám vytvoří nějaký zisk (ačkoli zbavit se ho klidně můžete, když se rozhodnete).


Více zde:

http://www.czechfreepress.cz/amerika/jak-soros-s-clintonovou-malem-dobyli-svet-a-byli-zastaveni-prave-vcas.html?hitcount=0

#NWO

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page