top of page

TISKOVÉ SDĚLENÍ: vznik vlasteneckého politického hnutí Aliance národních sil

Dne 18. 2. 2017 vešla v život petice za vznik všelidového vlasteneckého politického hnutí pod názvem Aliance národních sil. Jedná se o plně programové politické hnutí, které česká politické scéna postrádala.


Přípravný výbor tvoří: zmocněnec: PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně Českého mírového fóra, Praha a členové: Vladimír Dvořák, Ústecký kraj, hudebník Pavel Klikar, Praha, Ing. Jaroslav Končák, předseda Ligy obrany vlasti, Olomoucký kraj, Ing. Marie Paukejová, Jihočeský kraj, Ing. Jaroslav Tichý, ekonom, Středočeský kraj.


Podpis pod petici je možné připojit ZDE a následně nás kontaktovat na adrese: aliancens@centrum.cz.


Předmětem našeho snažení je sjednocení úsilí (ne sloučení!) neparlamentních menších politických stran, hnutí, spolků a jednotlivců pro jednotnou kandidátku do příštích parlamentních a senátních voleb. Jsme společenství volně spolupracujících skupin. Nejedná se o volební koalici. Jedná se o model jedné zastřešující politické strany, na jejíž kandidátce však budou členové všech zúčastněných subjektů a názvy těchto subjektů budou uvedeny u jmen kandidátů. Tímto způsobem nikdo neztratí svoji identitu. Spravedlivý algoritmus obsazení kandidátky je zpracován. ANS prosazuje společné jednání vlasteneckých sil napříč politickým spektrem - nehledě na tzv. levici a tzv. pravici. Za hlavní dělící linii současné politické scény (české i evropské) považuje rozdílný vztah jednotlivých subjektů k následujícímu: vlastenectví versus multikulturní globalismus.


Programem této vlastenecká platformy jsou 3 plusy a 3 mínusy:

1.ANO míru - prosazovat mírovou mezinárodní politiku ČR! NE válce - nedopustit, aby byla ČR zatažena do války vlastní vládou či parlamentem! 2. ANO vystoupení z EU a z NATO! NE ilegální imigraci! 3. ANO zestátnění strategických odvětví národního hospodářství! NE rušení dekretů prezidenta Beneše!


Je nutná změna systému! Kritika současného stavu společnosti a politického režimu rozhodně není výzvou k návratu předchozího režimu. Slýcháme ale, že změna není možná. To je lež! Zastavit to lze jen tak, že lidé dostanou životní perspektivu odpovídající schopnostem, aby se mohli podílet na rozvoji společnosti. Dnes je ražena idea, že: „Politika se bez peněz dělat nedá", ovšem my se přikláníme ke Karlu Čapkovi, který řekl: „Co nemůže přinést nápravu, je politika vedená kapitálem". Za ANS nestojí žádná finanční skupina, žádný oligarcha. Opíráme se o lidi, kteří jsou znepokojeni společenským vývojem a chtějí přispět k nápravě.


Nemůžeme si již dovolit se v podzimních volbách 2017 mýlit! Mají-li se konečně začít prosazovat skutečně zájmy a vůle většiny národa, pak to pouhé demonstrace na náměstích nevyřeší, ale musíme jít k volbám! ANS se domnívá, že nejlepšími kandidáty jsou takové osobnosti, jejichž historii lidé znají. Všichni bychom si měli uvědomit, že je dobré vědět, co má člověk za sebou, co v životě dokázal, kdo se jak angažoval a osvědčil. A takové bude stavět své kandidátní listiny.


Naši předkové bojovali generace a často i pokládali životy za to, co my dnes - za pouhého přihlížení mnohých - ztrácíme. A hrozí, že nevratně! Nyní je prvořadým úkolem naší další existence vystoupení z NATO a Evropské unie a zajištění míru a bezpečnosti České republiky.


​Společnost tvoří lidé – tedy my, občané České republiky. Cílem a smyslem života je člověk a jeho životní úroveň. Na prvním místě je tedy člověk a kvalita jeho života. Naopak růst ekonomiky a zisky firem jsou jen prostředkem. Naší zemi dnes nechybějí lidé, ale živitelům našich rodin chybí solidní mzdy. Není tedy absolutně žádný důvod přijímat imigranty. Naopak – je nutné je zcela zásadně odmítnout.


​Na současné civilizační úrovni jsou pro člověka podstatné dvě opory. Rodina a národ. Národ je nejširší pospolitost, se kterou jsou lidé schopni se smysluplně ztotožnit. Různé menší pospolitosti, na nižší úrovni než národ, nejsou zpravidla schopny v dnešním komplexním a složitém světě poskytnout člověku, jeho rodině, dostatečnou oporu. A větší jsou již odcizené – viz aktuálně Evropská unie.


Členové a sympatizanti ANS nechtějí dále přihlížet rozvratu společnosti, která má být zničena imigrací, a rozkrádání jejího bohatství. Proto se rozhodli nesedět se založenýma rukama. Evropské i české pseudoelity se chovají jako horda barbarů na dobytém území. Za pomoci médií jako nástroje manipulace ovládli klíčové pozice veřejné správy, a ta teď slouží jako jejich soukromá agentura dozorující vykrádání veřejných zdrojů.

V Praze dne 18. 2. 2017

Text byl publiková též zde:

http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/tiskove-sdeleni-vznik-vlasteneckeho-politickeho-hnuti-aliance-narodnich-sil.html

a zde:

http://www.novarepublika.cz/2017/02/tiskove-sdeleni-vznik-vlasteneckeho.html?showComment=1487609891203#c8516426752678270273


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page