top of page

Výzva pro mládež: Chcete do války za zájmy NATO?


Rád vysvětlil především vám, mladým, kterým je 30 a méně let, že to, co se nyní děje s českou a nejen českou armádou, že to je především o vás. Kdysi bylo mezi lidmi dobře známé slovo původem z němčiny kanónenfutr, neboli maso pro děla, označující špatně vycvičené a vyzbrojené vojáky určené k zaměstnání nepřátelského vojska, u kterých se nehledělo na ztráty. A tímto kanónenfutrem máte být nyní vy. Právě vy, kteří si teď myslíte, že se vás to netýká, kteří nemáte vůbec žádné skutečné povědomí o tom, v jaké historické a globálně-politické situaci se právě nacházíme. Právě vy, kteří se nezajímáte o politiku, o NATO, o to, jak v současném světě vznikají války a kdo a proč je vytváří.


Musíte se podívat, kdy, jak a proč vzniklo NATO, a kdo, jak a kam ho řídí.


Musíte začít u pochopení toho, že v naší zemi, stejně tak v Evropě nebo USA reálně není a nikdy nebyla skutečná demokracie, tj. systém, ve kterém by občané reálně řídili svůj vlastní stát ke svému prospěchu. Současné systémy parlamentní a zastupitelské demokracie byly vytvořeny zednářskými strukturami za účelem přesunutí feudální, církevní a korporátní moci do skrytu, aby za sebe nastrčila politiky a politické strany. Strany zastupující vůli a zájem lidu se prakticky nikdy v západním světě nedostaly k moci. Šanci na zvolení mají díky ovládaným médiím vždy pouze ti, kteří jsou řízeni neofeudály ze zákulisí. Když se podíváte na stav demokracie v našem státě, tak jako pouhý volič máte pramalou možnost něco v této zemi ovlivnit.


Ani NATO nevzniklo jako výraz svobodné vůle občanů západní Evropy, USA a Kanady, ale jako projekt mocných a bohatých k ochraně jejich mocenských zájmů před komunistickými státy a před ideologií upřednostňující zájem a rozkvět národa před svobodou beztrestně využívat slabší k vlastnímu obohacení, vydávanou za svobodu podnikání. U založení NATO byli stejní lidé, kteří o pár let později založili skupinu Bilderberg, jenž až do dneška slouží ke koordinaci bank, korporací, politiků, médií, státních institucí, nadnárodních organizací a bývalých i současných aristokratů. Stejní lidé se též podíleli na financování a růstu německého nacismu. Každý rok se na konferenci Bilderbergu objeví někdo z vedení NATO, ať už přímo jeho generální tajemník nebo někdo z nejvyššího velení společně s představiteli největších zbrojních korporací.


I když oficiálně začaly operace pod hlavičkou NATO až v devadesátých letech válkou proti Srbsku, tak vždy to byly státy NATO, které útočily na jiné země, navzdory tomu, že se podle zakládající smlouvy NATO jedná o obrannou alianci, která své kroky podřizuje Radě bezpečnosti OSN. Už ani nemůže být předloženo více důkazů o tom, že všechny války, do kterých se NATO pustilo, tj. válka proti Srbsku, Afghánistánu, Iráku a Libyi + skrytá neoficiální podpora Islámského státu, byly započaty na základě vylhaných důvodů a jednalo se tedy o válečné zločiny se vším všudy s tím, že jsou pronásledováni lidé, kteří ty zločiny odhalují místo těch, kteří je spáchali.


Ne nadarmo byla zkratka NATO přejmenována na Severo-atlantickou teroristickou organizaci, protože NATO má skutečně na svědomí největší počet, tj. více než milión mrtvých a milióny uprchlíků. Země NATO nepřetržitě vyzbrojují diktátorské režimy, které otevřeně podporují Islámský stát, tj. Saúdskou Arábii, Jordánsko, Katar, Bahrajn a Islámský stát podporovalo až do nedávna i Turecko, tj. člen NATO!


A tahle nekontrolovatelná a neovladatelná organizace skrz-naskrz plná masových vrahů, psychopatů, chamtivců a mocichtivců má být zárukou naší bezpečnosti? A před kým? Před Ruskem? Před Ruskem, které zachránilo Krym a východní Ukrajinu před zkázou, ve které se teď topí celá Ukrajina? Před Islámským státem, který pomohlo NATO vytvořit? Nebo opět před Ruskem, které rozhodujícím způsobem pomohlo Islámský stát zastavit? Vydávat NATO za obrannou alianci a Rusko za hrozbu může jen naprostý hlupák nebo profesionální lhář!


Vy, mladá generace, jste bohužel vyrostli v jednostranně zaměřené amerikanizované kultuře, kdy všechno ze západu je dobré a vše z východu špatné. Nemáte možnost porovnání. Většinou ještě nenesete tíhu zodpovědnosti za vlastní život a nedopadly na vás plnou vahou negativní důsledky společenského systému, ve kterém žijeme. Jste učeni, že válka je normální, ale nejste připraveni nést její následky, mezi které patří i příliv migrantů. Jste učeni, že Rusko je nepřítel, zatímco pomáhá ve světě porazit skutečné zločince a nastolit mír. Jste učeni, že USA a NATO jsou naší záchranou, zatímco mají na svědomí největší válečné zločiny současnosti. Jste strašným způsobem manipulováni, aniž byste měli skutečné znalosti o chodu světa. Doplňte si je! My, kteří tvoříme nezávislá média, jsme vám je všechny donesli až pod nos, až na vaše obrazovky. Právě proto jsme označováni za „údajnou“ bezpečnostní hrozbu a jsou proti nám vytvářeny nové úřady, protože narušujeme fungování válečné propagandy NATO.

Lidé, kteří rozhodují o činnosti NATO, nemají problém si počkat pár let na to, než světu připraví další bezpečnostní krizi nebo otevřenou válku. Mezitím budují základny, vyrábějí a vynalézají nové zbraně, masírují obyvatelstvo od dětství propagandou, vymývají a nakupují mozky, korumpují média a politiky a přizpůsobují politické systémy svým potřebám, tak jak se to nyní děje v České republice. Připravují si struktury na to, aby, až bude vhodná chvíle, mohli zavelet k dalšímu útoku pod falešnou vlajkou, k další propagandistické tsunami, k další komedii s jednáním Rady bezpečnosti OSN, k dalšímu útoku armád NATO na nepřítele. Klidně si počkají, až nebude americkým prezidentem Trump a ruským Putin.


A co vy? Chcete být kanónenfutrem v další nesmyslné válce vedené pro zájmy mocných? Nebylo by lepší těmto zločincům moc sebrat a řídit svět směrem k míru? Války byly vždy v zájmu pouze několika málo psychopatů, kteří však dokázali zmanipulovat obrovské množství obyčejných lidí, z nichž nikdo nikdy válku nechtěl. Co chcete vy? Válku nebo mír? Utrpení nebo radost? Bídu nebo hojnost? Smrt nebo život?


Celý text je ZDE:

http://www.nwoo.org/2017/02/21/vyzva-ke-kritickemu-pohledu-na-nato-a-moznost-zmeny-cl-43-ustavy-o-armade-cr-a/


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page