top of page

Již nesmíme volit současné parlamentní politiky! Je tu pro vás ANS!


Československo bylo před převzetím vlády pseudodemokraty v listopadu 1989 vyspělá země. Neuplynulo ještě ani třicet let a po celé zemi jsou vidět výsledky jejich vládnutí - opuštěné textilky, z nichž mnohé vyráběly na export do celého světa. Před převratem jsme za textilní výrobky devizy získávali, dnes za textilní výrobky mnohem horší kvality devizy vydáváme.


S průmyslovou výrobou je to obdobné, taková Poldi Kladno vyráběla zdravotnickou ocel, o níž byl zájem na východ i západ od našich hranic, včetně USA, a dnes ta samá ocel se do České republiky dováží za dolary. Před převratem jsme za zdravotnickou ocel devizy získávali, dnes je vydáváme.


Stejné je to se zemědělskými produkty. Československo vyrábělo 130% zemědělské produkce k vlastní spotřebě, dnes Česká republika dováží 50% potravin, které jsou vyráběny z velké míry z náhražek a plné éček, aby se prodloužila jejich trvanlivost. Mléko silně připomíná emulzi k chlazení řezných nástrojů, jogurt není vyráběn ze smetany, ale základem jeho výroby je umělá želatina a škrob. COCA COLA je výborná pomůcka při úklidu, dobře se s ní cídí nádobí a jiné zašlé předměty i spáry v obkladech spolehlivě vyčistí a tato chemikálie je určena k osvěžení.


O potravinách a jejich mizerné kvalitě bych mohl psát ještě velmi dlouho. V tomto kontextu je třeba zmínit také cenu, kterou za potraviny vydáme. Stačí, když uvedu cenu chleba. Do listopadu 1989 a ještě krátce po něm se vyráběl chléb o hmotnosti 1 500 g při maloobchodní ceně 3.90 Kč. Dnes tvoří hmotnost chleba max. 1 000 g a jeho cenu znáte. Navíc není všude stejná. Tak si snadno spočtěte cenu 10g chleba před převratem a cenu chleba dnes. Možná vás to šokuje, ale dnes je chleba o víc jak 1 000% dražší, ale mzdy se tomuto zdražení zdaleka nepřiblížily.


Zdražování dalších potravin se děje skrytě. Už výše jsem zmínil jogurty, ale náhražky jakostních surovin lze nalézt téměř všude. Dnes se do popředí zájmu výrobců dostal palmový olej, který je téměř všude, protože je to laciná náhražka ostatních - kvalitnějších olejů. O neustálém snižování hmotnosti produktů při stejné - leckdy i vyšší -ceně pro spotřebitele snad není třeba hovořit.


Na polích dnes rostou místo brambor a pšenice bodláky a v lepším případě řepka a solární panely. Místo kravínů zde vyrostla logistická centra, montovny, markety atd. patřící téměř výhradně zahraničním majitelům. Tudíž jejich zisk nezůstává v republice, ale odchází do zahraničí a věřte, že je to ve stovkách miliard korun. I voda, je prodána do zahraničí.


Za vydatné pomoci ČNB - jejími intervencemi - se Česká republika za necelých 30 let se stala ze země vyspělé zemí rozvojovou. Ano budou snáze prodejné státní dluhopisy, jak se raduji někteří analytici, ale ve skutečnosti je to cesta do pekel, takto vedená ekonomika se musí zákonitě zhroutit.


Za krátkou dobu budou volby, běžte volit, a pokud nechcete vaše děti uvrhnout do marasmu bídy, hladu, nemocí, jejichž léčení si nebudete moci zaplatit, nevolte ty, kteří tuto zemi devastují téměř 30 let. Porozhlédněte se kolem a možná uvidíte alternativu koho volit.


Je tu pro vás Aliance národních sil: www.aliancens.cz

#Volby

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page