top of page

Co s Hermanem a Bělobrádkem?


Co s nimi a se všemi, kdo je podporují a tolerují (Kalousek, Gazdík, Sobotka a plejáda dalších) při jejich análním alpinismu na srazech sudetoněmeckého Landsmaschaftu?

Veřejně je odsoudit. Zbavit všech státních funkcí. Obvinit a následně odsoudit podle platných ustanovení trestního zákona. Nechat zavřít a makat pro blaho občanů země, kterou opakovaně zrazují.

Už jste zapomněli, čím se tzv. sudetští Němci provinili a co za to dostali od svého Führera?

Vy nevíte, kolik českých občanů z pohraničí bylo zabito, umučeno, odvlečeno do koncentračních táborů po 30. září 1938?

Vy nevíte, kolik českých občanů muselo opustit své domovy, své majetky a svou práci a odejít do vnitrozemí, kde je po 15. březnu 1939 dostihl Protektorát?

Zapomněli jste, že všechnu tu hrůzu, která se v letech 1938 -1945 odehrála nejen u nás, ale v celé Evropě, vyvolali právě Němci, přičemž jejich sudetští soukmenovci se na ní výrazně podíleli, ať v bojích 2. světové války nebo působením v okupačních správách v evropských zemích?

Je zřejmé, že potřebujete osvěžit paměť. Tak tady to máte: http://www.novarepublika.cz/2016/05/otevreny-dopis-ministru-hermanovi.html A pro ty, kdo to ještě nepochopili:

1.Nejprve se jel P. Bělobrádek „poklonit památce“ Němců, kteří odsun nepřežili. 2.Potom jel D. Herman ujistit „milé krajany“ z Landsmanschaftu o přízni české vlády a části české veřejnosti. 3. Teď jeli oba společně B. Posseltovi oznámit, že nálada v české společnosti se zlepšila (co jsme si, to jsme si) a že část lidí považuje Benešovy dekrety za překonané, protože po volbách chceme vstoupit do spolku vyvolených s názvem „prvorychlostní Das neue Europa“. 4 Příští rok pojede předseda nové vlády nebo jím zplnomocněný zástupce požádat B. Posselta a jeho kumpány o připomínky k zákonu o vrácení majetku potomkům odsunutých sudetských Němců. 5. Po církevních restitucích budou následovat sudetoněmecké restituce. 6. České země se stanou 17. spolkovou zemí Spolkové republiky Německa.


Říká se tomu salámová metoda v praxi.


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page