top of page

Nepodmíněný příjem jako zbraň?


Nepodmíněný Příjem jako takový je úplně stejná zbraň jako alkohol nebo cigarety a slouží k likvidaci obyvatelstva úplně stejně jako drogy nebo ty hamburgry nebo cukr.


Člověk jako tvor a tvůrce se musí rozvíjet - to je jeho základní úkol a jakmile mu dáte něco, co mu v rozvoji bude bránit, nebude ho motivovat, tak samozřejmě zakrní. Je úplně jedno, zda nepodmíněný příjem bude 5.000 nebo 50.000 - člověka to zničí. Podobně se vyjadřuje slavný experiment Space 21, podle kterého myši degenerují za 5 generací, pokud budou žít v naprostém dostatku. Nepodmíněný příjem je v podstatě to samé.


Dalším vodítkem proč ne NP jsou peníze, resp. definice peněz jako takových. Peníze jsou krví ekonomiky a vyjadřují vztah mezi lidmi, protože ekonomika je sama také vztahem mezi lidmi a ten vztah se vyjadřuje právě penězi. Když někomu dáte peníze, není to to samé jako když někomu dáte přístřeší a jídlo. Je to něco zcela jiného. Pokud bude společnost velmi bohatá, může své lidi živit, může jim nabídnout bydlení, ale musí za to od nich něco žádat, alespoň loajalitu (jako třeba cikáni nesmí krást, když berou dávky). Lidem se penězi nesmí nabídnout falešný pocit, že jsou platnými členy společnosti. Uznávám, všichni žijeme v blahobytu, který nám zařídily předchozí generace. Proto není zásadní problém, když někoho nakrmíme nebo mu nabídneme bydlení, ale pokud mu dáme peníze, tak ho tím prostě zabijeme. Platí to i v karmickém vnímání života, prostě mám to co si zasloužím, když mi někdo chce něco dát tak mi může dát nějaký dar, ale pokud mě nechá navyknout na to, že budu dostávat peníze, je to moje smrt.


Samotné peníze také nemají tu hodnotu. Máme 10% krytí úvěrů, tisk nekrytých peněz, proto ano NP nebude nijak dlouhodobý projekt.


Struktury, které NP dnes prosazují, dosud žily z krve a potu obyčejných lidí. Proč by jim dnes cpali peníze?? Jedině proto, že si jsou jisti, že to bude mít devastující účinek!Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page