top of page

Bude následovat mobilizace?Opravdu si, páni poslanci myslíte, že jsme v situaci, kdy společně s naším odvěkým nepřítelem budeme bojovat proti našemu slovanskému příteli, bez jehož vítězství ve 2. světové válce byste ani jeden z vás v parlamentu neseděl???


Opravdu si myslíte, že skuteční vlastenci strpí, aby našim vojákům veleli potomci příslušníků SS, GESTAPA a Wehrmachtu, kteří páchali válečné zločiny v celé Evropě?


K ničemu takovému jsme vám, my voliči a občané této země, nedali mandát!


Rozhodnutí většiny stávajících poslanců je zradou národních zájmů České republiky a v trestním zákoně je klasifikováno jako vlastizrada. Spolčili jste se s cizími nadnárodními a nadstátními strukturami, zradili jste vlastní voliče a celý národ a jednoho dne za to zaplatíte.


Občané a voliči, pamatujte si toto datum a jména zrádců. Nedovolte jim po volbách znovu vstoupit do parlamentu a žádejte novou vládu o jejich potrestání. Ti, kdo ženou bezdůvodně svou armádu do války a svůj národ do záhuby, nezaslouží žádné ohledy a žádné slitování!

______________________________________________________________________


Tak už je to tady. 12. července 2017 odsouhlasilo 119 poslanců z ČSSD, ANO, KDU-ČSL, ODS, TOP 09 a Úsvit vyslání 290 českých vojáků na východní hranice NATO s Ruskem. Média to odbyla stručnou notickou, ohlasy komentátorů nejsou téměř žádné. Proto si dovolím položit za občany této země oněm 119 poslancům několik (mnoho) otázek k tomuto rozhodnutí:


Proti komu a proč budou naši vojáci bojovat?


Kdo jim bude velet?


Dali vám, poslancům, občané souhlas k takové akci, když nejsme ve válečném stavu?


Kdo je tady koalice a kdo opozice?


Změna ústavy v tom smyslu, že vojáky do zahraničí může vláda vyslat bez souhlasu parlamentu díky několika rozumným poslancům nakonec neprošla. Převedení speciální brigády pod přímé velení cizí země (SRN) a její armády (Bundeswehr) už ano. Provedl to ministr války z vládního ANO bez vědomí parlamentu a prezidenta, jako nejvyššího velitele branné moci.


Teď už Parlament vysílá naše vojáky přímo na linii dotyku a příští frontu.


Dalším krokem bude mobilizace?


Text byl publikován též ZDE

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jaromir-Bradavka-Bude-nasledovat-mobilizace-496225?nocache=1


a ZDE

http://czechfreepress.cz/vase-free-zona/bude-nasledovat-mobilizace.html?hitcount=0


a ZDE

http://www.novarepublika.cz/2017/07/bude-nasledovat-mobilizace.html


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page