Existence ČR ohrožena. Sudety mají spadat pod Berlín - jako správní území.

August 9, 2017

 

 

Po vzniku Nové Evropy již nebudou existovat státní hranice, takže Sudety budou jako správní území spadat pod Berlín. Lisabonská smlouva však ukotvuje balík lidskoprávních paragrafů, kde se mj. nachází i právo na domov. Spolu s paragrafy o majetkových křivdách tak Lisabon otevřel cestu pro návrat nejen majetků sudetských Němců, ale i pro jejich návrat do ČR, pokud na tom budou trvat. De facto by hrozila druhá vlna restitucí majetků, tentokrát ale převáděných z vlastnictví občanů ČR do rukou původních vlastníků, Němců.

 

Analýza hrozeb pro ČR se týká především skupiny zrádců národa, kteří se pohybuji ve vrcholných strukturách vlády ČR, parlamentu a senátu. Jde o tzv. revizionisty odsunu Němců z ČSR po II. sv. válce a představují skrytou mocenskou kolonu v řídících strukturách v ČR.

 

http://aeronet.cz/news/podivny-pripad-savcenkova-a-jeji-obrat-proti-ukrajinske-junte-varovala-dokonce-i-prezidenta-zemana-ze-cesko-kvuli-sudetum-ceka-stejny-osud-jako-ukrajinu-ktera-prisla-o-krym-proc-nenavidi-zidy/

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook