top of page

Existence ČR ohrožena. Sudety mají spadat pod Berlín - jako správní území.


Po vzniku Nové Evropy již nebudou existovat státní hranice, takže Sudety budou jako správní území spadat pod Berlín. Lisabonská smlouva však ukotvuje balík lidskoprávních paragrafů, kde se mj. nachází i právo na domov. Spolu s paragrafy o majetkových křivdách tak Lisabon otevřel cestu pro návrat nejen majetků sudetských Němců, ale i pro jejich návrat do ČR, pokud na tom budou trvat. De facto by hrozila druhá vlna restitucí majetků, tentokrát ale převáděných z vlastnictví občanů ČR do rukou původních vlastníků, Němců.


Analýza hrozeb pro ČR se týká především skupiny zrádců národa, kteří se pohybuji ve vrcholných strukturách vlády ČR, parlamentu a senátu. Jde o tzv. revizionisty odsunu Němců z ČSR po II. sv. válce a představují skrytou mocenskou kolonu v řídících strukturách v ČR.


http://aeronet.cz/news/podivny-pripad-savcenkova-a-jeji-obrat-proti-ukrajinske-junte-varovala-dokonce-i-prezidenta-zemana-ze-cesko-kvuli-sudetum-ceka-stejny-osud-jako-ukrajinu-ktera-prisla-o-krym-proc-nenavidi-zidy/
Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page