top of page

Tisková zpráva ANS Liberec


CO JE ALIANCE NÁRODNÍCH SIL (ANS)?


Z průběhu vývoje společnosti a jejích problémů v ČR je zcela zřejmé, že politické strany zcela selhaly. Všechny. Neplní své sliby, pokud něco slíbily nebo se jen vezou díky svým minulým a jimi samými už zapomenutým cílům. Konají kroky, které neměly v programech a nedostaly k nim od voličů mandát.


V březnu 2017 jsme byli osloveni lidmi, kteří hledali cestu z této patové situace a nabízeli spolupráci na projektu Aliance národních sil. Tito lidé déle než rok vedli jednání s mnohými stranami, hnutími i spolky, zejména vlasteneckými, které samostatně nemají možnost uspět ve volbách, některé nemohou ani kandidovat a ovlivňovat vývoj v ČR. Vytvořili spojenectví takových subjektů (aktuálně je jich 17), které se shodlo na šestibodovém programu (3x ANO – 3x NE) a na názvu Aliance národních sil (ANS) a logu.


Program nás nadchnul, nabídku ke spolupráci jsme přijali. Ta byla později doplněna o žádost postavit kandidátku ANS v Libereckém kraji pro volby do poslanecké sněmovny 20. a 21. 10. 2017.


Protože nebylo možno stihnout do konečného termínu podání kandidátek (15. 8. 2017) registraci politického hnutí ANS Ministerstvem vnitra ČR, musela ANS zvolit náhradní řešení a kandiduje v Libereckém kraji, jakož i jiných krajích, na kandidátce jednoho ze spojenců – ČSNS.


10. 8. 2017 byla podána ke KÚ v Liberci kandidátní listina ČSNS se sedmnácti kandidáty. Všichni kandidáti na kandidátní listině ČSNS v Libereckém kraji kandidují za ANS.


Více na: www.aliancens.cz.


Miroslav Starý, tiskový mluvčí a kandidát ČSNS – ANS v Libereckém kraji

V Mimoni dne 17. 8. 2017


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page