top of page

Volme pouze VLASTENCE!


ZAMYŠLENÍ NAD SOUČASNOU POLITICKOU SCÉNOU V ČESKÉ REPUBLICE.


Ano, označení scéna je oprávněné, protože je to divadlo. To, co předvádí tradiční politické strany, srocené v šiku nazvaném ANTIBABIŠ (ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN, ODS), je už nechutné. Slovní útoky hlavně ČSSD, podporované především TOP 09 proti lídrovi ANO, vygradovaly necelé 3 měsíce před volbami v policejní žádost o vydání pánů poslanců Babiše a Faltýnka k trestnímu stíhání za něco, co praktikují víceméně v podstatě i členové zmíněných stran v šiku ANTIBABIŠ. Většina racionálně uvažujících lidí ví, že korupce, odkloňování peněz, tunelování eurodotací či našeho hospodářství se děje téměř denně, a to především proto, že ty tradiční strany v parlamentu schválily právě takové zákony, které téměř beztrestně takovou vlastizrádnou činnost umožňují, protože byly připraveny ke schválení na objednávku tak, jako je připraven proces s dvěma vedoucími představiteli ANO na objednávku.


Je to vlastně předvolební souboj jednoho bloku Antibabiš proti druhému bloku zvaného Babiš (ANO). ANO je nesystémové hnutí, které chytře v osobě Andreje Babiše využilo naštvanosti občanů s polistopadovým vývojem v ČR. Nedělejme si však iluze o miliardářovi Babišovi a politické orientaci jeho hnutí ANO. Tak jako už většina občanů ČR ví, že blok ANTIBABIŠ je ztělesněním ZLA v české politice (antisociální politika, vlastizrádné církevní restituce, korupce, schválení kvót na ilegální migranty, přebujelá byrokracie, proválečná politika a eurohujerství, spojené s postupnou likvidací státní suverenity a svrchovanosti), tak ani ANO není tím hnutím, které by tyto záležitosti neschvalovalo. Jediný rozdíl je mezi blokem BABIŠ (ANO) a ANTIBABIŠ (ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN, ODS), že Babiš vyrukoval do boje s všudypřítomnou korupcí a víceméně si našel spojence u prezidenta Zemana, zatímco blokem ANTIBABIŠ je prezident ČR pomlouván, ostrakizován a dehonestován, mimo jiné i za provýchodní a antiislámskou politiku.


A tady se právě zamysleme nad tím, proč by neměli občané volit ani strany ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN, ODS a ani ANO. Babišovo ANO totiž stejně jako strany v bloku ANTIBABIŠ jsou víceméně zastánci proislámské, proimigrační a prouprchlické politiky - viz ministr spravedlnosti za ANO - Pelikán. Taktéž jsou oba bloky proválečné - viz ministr obrany za ANO - Stropnický. Rovněž jsou oba bloky eurohujerské - viz eurokomisařka z ANO - Jourová. Proimigrační byznys (začleňování nelegálních migrantů) voní taky oběma blokům - za ANO právě Babišovi. Jediný rozdíl v obou blocích spatřuji v tom, že Babišovo ANO rozkrylo nekalé praktiky antibabišovských tradičních zkorumpovaných stran.


Pro mne jsou oba bloky BABIŠ a ANTIBABIŠ jednoznačně VLASTIZRÁDNÉ. Tato naše vlast a náš lid potřebuje sociální jistoty, bezpečnost domovů a v ulicích, odstranění korupce v politice, odstranění prokorupčních zákonů, evropskou bezpečnost, postavenou na spolupráci EU a Ruska a ne na konfrontaci, odstranění cenzury, zavedení samočistících mechanismů pro vstup do vysoké politiky (odvolatelnost politiků a odpovědnost) a možnost vyjadřovat se ke všem důležitým vnitropolitickým i zahraničně politickým otázkám (referendum). Blaho vlasti a lidu musí být pro politiky prioritou a ne si plnit svá bankovní konta a svých známých a příbuzných, tak jako je tomu dosud. Čeští občané si zaslouží za svou poctivě vykonanou práci poctivé mzdy, obdobné německým a rakouským a taktéž důchody. Rovněž je třeba omezit finančně vlastizrádnou činnost některých proimigračních neziskovek, parazitujících na občanech této země, kterým se mnohdy nedostává bezplatná odpovídající zdravotní péče. Ve vnitřní politice je třeba nastavit jasná pravidla, která omezí korupci na co nejmenší míru, pravidla, která omezí možnost fungování práva šaría na území ČR, pravidla, která obnoví naši co nejvyšší hospodářskou soběstačnost, a tím i co největší nezávislost a svrchovanost tak, abychom byli co nejméně vydíratelní. V zahraniční politice je třeba se orientovat na neutralitu, podobně jako to má Rakousko a Švýcarsko. Nejsme velký stát, jenž by mohl konkurovat americkým, ruským či německým národním zájmům, nicméně nesmíme být poručnickým - vazalským státem.


Naší prioritou a nejvyšším národním zájmem musí být mírová politika, založená na OBSE a vzájemně výhodné spolupráci všech evropských zemí, a to včetně Ruska. Naší prioritou rovněž musí být, aby v Evropě žádný nový válečný konflikt nevznikl, tudíž je třeba klást hlavní důraz na empatickou diplomacii. - TOTO VŠE MOHOU ZMĚNIT NAŠI OBČANÉ TÍM , ŽE PŮJDOU VOLIT V HOJNÉM POČTU VLASTENECKÉ SÍLY. - A proto slibme si, že tentokrát VLAST NEZRADÍME!

Jiří Bezák - kandidát ANS v Plzeňském kraji ZDE


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page