Volební lídr kraje Vysočina / 1. díl - Vladimíra Vítová

August 27, 2017

Vladimíra Vítová kandiduje na Vysočině, kde je volebním lídrem a kde prožila své dětství. Přiblíží Vám některé zajímavosti tohoto kraje.

 

1. V Humpolci se roku 1869 narodil Aleš Hrdlička - světoznámý český antropolog a lékař. Zemřel v roce 1943 ve Washingtonu. Přestože většinu svého života strávil v zahraničí, byl vždy vlastencem a podporoval za všech okolností svou českou vlast.

 

 

 

2. V Humpolci je na budově bývalé radnice pamětní deska, protože zde "promluvil k občanstvu Karel Havlíček Borovský jako poslanec Říšského sněmu, který byl zvolen za obvod Humpolecký".... osobně hodlá pokračovat v jeho stopách a řídit se tímto jeho citátem: „Česká hlava stěnu prorazí: to je moje naděje a víra.“ :)... Jeho inspirativní citáty můžete nahlédnou zde.

 

 

 

3. V Havlíčkově Brodě, který je kousek od Humpolce, je rodný dům Karla Havlíčka a krásný park Budoucnosť, kde je jeho socha a před ní památník obětem 1. i 2. světové války....

 

 

 

Vladimíra Vítová navštívila ZLATOU PODKOVU v Humpolci - sobotní odpolední program pod názvem "maraton spřežení - mistři opratí", 26. 8. 2017.

 

 

 

 

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook