top of page

Kdo má požadavek vystoupení z EU a z NATO ve svém programu?

Redakce Sputniku zaslala následující otázky a žádali odpovědi. Přinášíme Vám originál a pak také publikovaný výsledný rozhovor.

______________________________________________________________________1. Parlamentních voleb se zúčastní 31 politických stran, hnutí a jejich koaličních sdružení. Aliance národních sil se účastní poprvé?


ANS je neformální platforma vlasteneckých malých neparlamentních stran, hnutí, různých spolků a jednotlivců. Členové a sympatizanti ANS kandidují na kanditátce jednoho ze svých členů - České strany národně sociální, která je nejstarší politickou stranou v zemi s nepřetržitou právní kontinuitou a letos oslavila 120. výročí svého vzniku a za tu dobu se voleb zúčastnila VŽDY! To znamená, že se jedná o jedinou politickou stranu v České republice, která už 120 let kandiduje ve všech volbách v zemi. Větší historii nikdo jiný nemá, a proto jsou členové a sympatizanti ANS nositeli autentických vlasteneckých idejí.


2. V jakých volebních obvodech budou vaši kandidáti? Kolik jich mate dohromady?


Kandidujeme v 10 krajích - Praha, Střední a Jižní Čechy, Liberecko, Vysočina, Plzeňsko, Ústecký, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj a Olomoucko.


3. Stručně řekněte o programu ANS, v čem tkví jeho hlavní obsah?


Hlavní body lze shrnout do 3 plusů a 3 mínusů.


Nejprve tedy 3 ANO: ANO míru a vystoupení z NATO, ANO vystoupení z EU, ANO zestátnění přírodního bohatství a strategických odvětví národního hospodářství. Když totiž neučiníme tyto tři zásadní kroky, tak se v naší zemi naprosto NIC nezmění ať kdokoliv slibuje cokoliv. Nebude totiž šance NIC změnit! EU je od počátku naplánována a postavena na tom, že střední a východní Evropa plní pouze roli kolonie Západu a jeho obohacování. Jinak bychom soustavně neměli 3x až 4x nižší mzdy než třeba ve srovnání s Německem (a produktivitou práce to rozhodně není)!


Dále program pokračuje třemi NE: NE ilegální imigraci, NE otrokářství nadnárodních firem a NE zrušení dekretů prezidenta ČSR Edvarda Beneše. Realizace všech tří NE je ale vázána na první tři ANO.


Krom těchto hlavních šesti bodů máme komplexní program, pokrývající resortní členění státní správy - ovšem s řešením, které nezvyšuje "samo o sobě" pouze HDP, ale především slouží ke zvýšení kvality života lidí. Na tvorbě programu se podíleli největší odborníci naší země. A to myslím do slova a do písmene! Nemám tím ale na mysli mediálně nejznámější "odborníky". Vše lze dohledat na stránkách www.aliancens.cz


4. Existují mezi velkými stranami také takové, které požadují odchod z EU a NATO?


Je všeobecným omylem, že existuje mnoho stran, které chtějí vystoupení z EU. Opak je pravdou. Existuje pouze několik malých neparlamentních stran, které to požadují. Mnohé politické strany však záměrně "klamou tělem" a svojí rétorikou, neboť požadují: referendum o setrvání naší země v EU! A to je nebetyčný rozdíl.


Ani ODS, KSČM, SPD, Svodobní a další nemají jasně formulován požadavek na vystoupení z EU. Tyto strany se alibisticky zaštiťují referendem, aniž by braly na zřetel, že volby jsou víc než referendum, a že se lidé již v těchto volbách mohou jasně vyslovit pro vystoupení z EU. To samé se týká i NATO, kde jsou programy stran ještě daleko vágnější.


A například Piráti a jiné tzv. alternativní strany chtějí setrvat v EU i v NATO! Ovšem voliči si toho vůbec nejsou vědomi, protože si nepřečetli jejich programy, neb to - dle vlastních slov - považují za zbytečné a myslí si, že programy mají všechny politické strany podobné a navíc že je nedodržují. To je ale obrovský omyl! Politické strany představují své programy, protože to jsou plány na budoucnost pro lidi,a voliči by je měli znát. Politické strany své programy totiž ve velké míře dodržují, ale lidi to neví, protože je neznají. Nechají se opít rohlíkem! A když v televizi slyší, že je někdo proti stávající vládě, tak si často myslí, že je i pro vystoupení z EU. Jak fatálně se ovšem tito lidé mýlí - a přitom jde o jejich životy a budoucnost jich samých i jejich dětí!


5. Kolik příznivců máte mezi voliči? Sociologické udají, ukazuje, že většina Čechu chtěla by zůstat v EU a NATO? Na co spoléháte?


Naši kolegové provedli svůj předvolební průzkum, z něhož cituji: "Uvedená čísla nejsou nereálná za předpokladu, že se opravdovým vlastencům podaří zaktivizovat drtivou většinu oprávněných voličů k aktivní účasti ve volbách. Je třeba, aby si každý uvědomil, že volební právo a vlastenecká povinnost volit k sobě patří. Při účasti 7 milionů oprávněných voličů by ČSNS mohla získat 635 tisíc voličů - 9, 07% - 19 křesel. Průzkum vychází z minulých voleb, ověřených čísel a % naštvanosti voličů, kteří k volbám nedorazili."


Co se týče vystoupení z EU a z NATO, jsem toho názoru, že všechny tzv. sociologické výzkumy jsou manipulující a snaží se vytvářet jisté informační pole. Mnoho záleží na formulaci položené otázky. Mnohdy to totiž znamená, že je úplně jedno, jestli odpovíte ano či ne, protože závěrečnou interpretaci lze formulovat jakkoliv, tedy dle zadání - a přesto se vám bude jevit, že se jedná o objektivní průzkum. Osobně vím o několika takových průzkumech. Navíc média soustavně pracují na tom, aby lidé prosazovali takové požadavky, které jsou přímo v rozporu s jejich zájmy.


6. Existují ekonomové mezi vašimi kandidáty? Zvažovali jste možné ztráty při vystoupení České republiky z EU a NATO? Nespadne česká ekonomika po vystoupeni z EU a NATO do propasti ?


V našich řadách je několik špičkových ekonomů. A to vůbec nepřeháním! Po vystoupení z EU naše ekonomika rozhodně nepropadne, ale naopak! Dokonce i vládní materiály již hovoří o tom, jak je členství ČR v EU pro naši zemi nevýhodné a že daleko více do EU platíme než z ní dostáváme! Tyto materiály a zcela konkrétní čísla jsou veřejně k dispozici. Komplexní ekonomická koncepce ANS bude v nejbližších dnech zveřejněna na tiskové konferenci.


Vystoupením z NATO bychom jedině vydělali, protože NATO pouze sponzorujeme v jeho zahraničních destruktivních eskapádách v zájmu světovlády USA. Naše účast v NATO nám navíc ani nezajišťuje vůbec žádnou obranu! Článek 5 - na který se mnozí odvolávají - hovoří o tom, že kdybychom třeba byli napadnutí, tak ostatní státy nám pomohou pomoci jen tak, jak to budou považovat za nutné. To znamená, že mohou třeba jen poslat protestní nótu anebo neučinit vůbec nic.


Agentura Exanpro, která pro ANS vytvořila komplexní bezpečnostní strategii, ve svých analýzách zcela jasně a na faktech dokládá, že největším ohrožením naší země je setrvání z EU a v NATO! (www,.exanpro.cz)7. Kdo by mohl byt vaším možným spojencem na těchto volbách, kdo je vám ideově blízký? S kým by ANS mohla ve Sněmovně spolupracovat?


Rozhodně ty politické strany, které chtějí vystoupit z EU a z NATO a které vidí jako nezbytné pro další normální život naší země a našich obyvatel zestátnění přírodního bohatství a strategických odvětví národního hospodářství, protože jinak budeme jen otroky ve vlastní zemi. Náznaky v programu mají - z těch větších stran - pouze KSČM a SPD.


8. Máte příležitost mluvit v televizi?

Ne. Vůbec žádnou. Pokud je totiž někdo jasně pro vystoupení z EU a z NATO, tak nedostane ve veřejnoprávních médiích nikdy žádný prostor.


9. Jakákoli volební kampaň stojí peníze. Kdo vás podporuje?

Nikdo. Vše si platíme naprosto sami.

______________________________________________________________________


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page