top of page

Migrace bude řízena neziskovkami přímo z Afriky.Měli bychom co nejdříve vystoupit z EU, zrušit plnění OSN Agendy 2030 a naši dohodu s OSN z roku 2008 (Topolánkova vláda) o naší účasti na přesídlovacích programech a dále zrušit náš podpis pod konvencí OSN o snižování případů osob bez státní příslušnosti (zde), protože takových osob jsou v Africe milióny. OSN plánuje propojit IT systémem jednotlivé státy a korporace s OSN. Jeho prostřednictvím budou korporace do OSN zadávat požadavky na levné pracovníky a OSN jim je bude posílat z rozvojových států. Do tohoto IT systému budou naopak rozvojové státy zadávat počty migrantů a uprchlíků, kterých se potřebují zbavit, a OSN je pěkně kvótami rozdělí do rozvinutých států.


Proto je tak důležité zlomit státy, aby přijímaly cizinci diktované kvóty „nového“ obyvatelstva. Kvóty jsou základem tohoto globálního mechanismu na zničení národních států.


A UNHCR, tento úřad, který chce zlegalizovat ekonomické, zdravotní a klimatické migranty, má rozhodovat o tom, kdo dostane azyl v EU?


Globální spiknutí oligarchů proti národním státům a výhledové nahrazení demokracie právem šaría – to je to, s čím se teď právě potýkáme.


ZDROJ:

http://www.novarepublika.cz/2017/09/nahaneni-migrantu-do-eu-se-presouva-do_26.html#more

#Agenda21 #EU #OSN

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page