ČSNS / ANS vyjadřují solidaritu katalánskému lidu.

 

Česká strana národně sociální (ČSNS č 25) a Aliance národních sil (ANS) vyjadřují solidaritu občanům Katalánska, které brutálně decimovala španělská policie v den konání referenda o samostatnosti Katalánska.

 

Po shlédnutí  televizních záběrů ze španělské Barcelony jsem v jednu chvíli měl dojem, že se k moci vrátila fašistická Frankova diktatura. Stovky zraněných občanů Katalánska jsou výsledkem policejního teroru. Starší občané ČR mají  ještě v živé paměti brutální zákrok československé Veřejné bezpečnosti v roce 1989 proti studentům a následující pád vlády KSČ.  Při pohledu na obdobnou brutalitu španělské policie mne napadlo, zda ve Španělsku nevládne v roce 2017  totalitní režim.

 

Evropská komise bude mít určitě čas zpytovat svědomí a pokud chce peskovat země  V 4 za  nepřijímání nelegálních migrantů, pak by měla v dohledné době španělské vládě připomenout, že takovéto chování její policie vůči pokojným účastníkům referenda je pro demokracii v EU přímo NEPŘIJATELNÉ! Očekávám, že  španělská vláda příjme i personální odpovědnost za tento hanebný čin své policie.

 

Občanům Katalánska přeji, aby jejich touha po osamostatnění se demokraticky referendem naplnila a španělská vláda, aby platnost a výsledek referenda bezpodmínečně akceptovala.     

 

Dnešní den byl bohužel smutný i pro občany francouzského velkoměsta Marseille. Místo policejního teroru tady řádil osamělý islámistický terorista, jenž podle posledních zpráv, než jej zneškodnila francouzská policie, stihl nožem zabít 2 ženy.  I tento teroristický útok důrazně odsuzujeme a varujeme před dalšími útoky, pokud Evropa jasně neřekne nelegální migraci DOST!   

 

Tyto dvě zprávy spojuje výraz NEBEZPEČNO. Je na občanech evropských zemí, zda budou tolerovat excesy policistů a zlovůli islamistických teroristů. Oboje je třeba v rámci demokracie řešit. Občané mají mít - kromě svobodných a demokratických voleb - právo v obecném referendu rozhodovat o své budoucnosti a o budoucnosti Evropy. Politiky, kteří tvrdí, že občané nemají právo rozhodovat v referendech, je třeba poslat na politické smetiště dějin.

 

Doufám, že občané v říjnových volbách dají přednost vlasteneckým silám před zkorumpovanými politickými dinosaury, kteří si neoprávněně přivlastňují moc vzešlou z lidu a jsou schopni o zdravém úsudku lidu pochybovat.

 

ČSNS (Česká strana národně sociální) a Aliance národních sil (ANS) pevně stojí za našim lidem tak jako za statečným lidem Katalánska, který čelí španělské převaze represivních "bezpečnostních" složek. VLAST NEZRADÍME, i když politické cenzuře na sociálních sítích a ve veřejnoprávních médiích, na rozdíl od zavedených parlamentních politických stran, soustavně čelíme! 

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook