top of page

O co šlo skutečně v říjnových volbách? Aby ČR setrvala v EU a v NATO! POZVÁNKA na neděli dne 5.11.20


ZDROJ ZDE


1. EU odhlasovala změnu pravidel a zaplavení Evropy africkými migranty. Jak zabránit tomu, aby byla zaplavena ČR? Musíme okamžitě vystoupit z EU! Jaké jsou možnosti a jaké jsou způsoby vystoupení naší země z EU?

Bohužel všechny parlamentní strany chtějí v EU setrvat. Slova SPD o referendu o vystoupení z EU jsou lichá, neb než by bylo zrealizováno, bude již pozdě. a navíc nikdo neví - při stávajícím stavu a vlastnictví mainstremových médií - jak by dopadlo. Z EU lze vystoupit de facto okamžitě rozhodnutím vlády - viz. Lisabonská smlouva a další. Není pravdou, že by pro nás odchod z EU byl katastrofou.


2.

Proč je nezbytné ihned vystoupit z NATO. Jaké jsou způsoby vystoupení z NATO. Mýtus o pozitivním významu NATO a o bezpečnostním vakuu v ČR v případě vystoupení.

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu hlásil vyhrocení situace na hranici Ruska a zemí NATO a my jsme nuceni z toho vyvést závěry a reagovat. Ruský prezident V. Putin sdělil na Valdajském setkání, že NATO pouze plní zájmy nadnárodních korporací a v EU se aplikují ideologické modely, které narušují národní identity, v některých zemích se dokonce dobrovolně vzdávají národní suverenity ve snaze zalíbit se svému pánu. A přesně to se týká i ČR.Účastníci: Ing. Josef Kopa / místopředsead ANS Ing. Jaroslav Tichý / 1. místopředseda ANS PhDr. Vladimíra Vítová / předsedkyně ANS Ing. Jiří Wagner / agentura Exanpro


_________________________________________________________


Rozhovor byl publikován také na CFP ZDE.#ANS #EU #Volby

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page