top of page

„Nakonec vám budou vládnout ti nejhorší z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“


Podle průzkumu TV Nova, který byl učiněn na 21 000 dotázaných, ale nebyl nikdy zveřejněn, je 80 % lidí pro vystoupení z EU! A lidé / voliči na základě informací mainstreamových médií, kterým údajně většinou nevěří, zvolili do PSP ČR přesně ty strany, které chtějí setrvat v EU. Tedy strany protinárodní, strany, jejichž politika ohrožuje životy lidí této země. Voliči volili jednoznačně proti svým zájmům!


Na ČT dnes byli do otázek V. Moravce pozváni tři hosté. M. Stropnický, J. Rupnik a F. Gál. Dva z hostů nejsou Češi. Minule byli pozváni tři právníci, z nichž dva nevyučují na českých, ale na západních univerzitách. Během hovoru – minule i dnes – zaznělo, že by se na „správném“ politickém vývoji naší země mělo podílet více nezávislých zahraničních odborníků a lidí z občanského - přesněji neziskového - sektoru.


Nejprve jsou tedy znemožňováni politici jako celek, lidé se o politiku přestanou zajímat s tím, že je to údajně špinavá záležitost a přenechají tak rozhodování o svém osudu a osudu svých rodin zahraničním odborníkům a „odborníkům“ z neziskovek. Platon měl již ve 4. století před naším letopočtem pravdu, když řekl: „Nakonec vám budou vládnout ti nejhorší z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“


Podívejme se tedy, jak ČT skrze své hosty zpracovává veřejnost. Co vlastně hosté sdělili divákům? Předešlu jen to, že mnozí lidé si často myslí si, že lidé typu F. Gála a M. Stropnického lžou, ale oni nelžou! Oni říkají pravdu o tom, co si myslí a dělají. Ale lidé / voliči to ze zcela nelogického důvodu mnohdy považují za lež. Jestliže kdokoliv chtěl vystoupit z EU a volil ANO, které chce v EU setrvat, tak je blázen. A voliči - navzdory pravdivým slovům A. Babiše a M. Stropnického, že chtějí setrvat v jádru NATO - se mnohdy cítí podvedeni. Chování voličů tedy logiku nemá. Lidé jednají naprosto proti svým zájmům a zájmům svých rodin!


Takže co divákům / voličům řekli dnešní hosté ČT?


F. Gál sdělil národu, že pokud by ČR nebyla v EU, nemoha by vůbec vyjednávat s takovými zlosyny jako je Rusko nebo Čína, protože by patrně ČR sežraly, což byl podtext jeho vyřčené obavy. Zapomněl na země, které nejsou členy EU – třeba Švýcarsko – a kterým pranic nebrání jednat s Čínou a Ruskem bilaterálně.


Dále F. Gál odmítl připustit v této fázi vývoje, že A. Babiš bude premiér a M. Stropnický přitom cudně sklopil oči. Patrně ví, že jsou pravdivé zvěsti, které začínají prosakovat o ANO a totiž, že parlament neschválí vládu nominovanou A. Babišem, a poté bude v ANO puč a sestavením vlády bude pověřen právě M. Stropnický, který sestaví většinovou vládu s podporou ODS, TOP a KDU-ČSL.


F. Gál divákům také jasně sdělil, že jsme-li členy EU, nemá vůbec smysl říkat, že nechceme přijímat migranty.


J. Rupnik se zabýval situací ve Francii a v ČR. Velmi kladně hodnotil, že do politiky přichází noví lidé z občanské společnosti, jinými slovy neziskovek. A to je přesně v duchu Agendy 2030, která zdůrazňuje narůstající vliv na řízení společnosti právě ze strany neziskového sektoru, který má postupně nahradit volené politiky nevolenými odborníky z občanské společnosti, nejlépe zahraničními.


M. Stropnický řekl, že ČR migranty stále přijímá a v této souvislosti zmínil fakt, že iráčtí zranění Pešmergové, kteří bojují proti Islámskému státu, se léčí v ČR. Nezmínil však fakt, že Islámský stát buduje a financuje USA, jehož jsme v rámci NATO velkým spojencem.


Dále M. Stropnický řekl, že v politice se hraje hra na to, že lid rozhoduje. Ovšem že je zřejmé, že většina národa není schopna vůbec posoudit odpovědně takové otázky jako je vystoupení z EU a z NATO a že je tedy nemyslitelné, aby o těchto otázkách lid vůbec rozhodoval. J. Rupnik ho doplnil v tom smyslu, že referendum je pouze o konkrétních otázkách a že ani nemůže být o tak komplexních jako je vystoupení z EU nebo z NATO.

Dále se všichni zúčastnění – včetně V. Moravce – bavili zcela otevřeně o tom, jak je důležité referendu o těchto otázkách zcela zabránit, jak je důležité ho vůbec nepřipustit. A kdyby čirou náhodou přesto bylo, tak jak bude důležité „nastavit“ mediální debatu a vůbec mantinely této debaty.


M. Stropnický, J. Rupnik a F. Gál živě souhlasili s tezí V. Havla, která jim byla na ČT puštěna, a to, že Brusel není náš nepřítel. Všichni se vyslovili v tom smyslu, že nepřátelé tohoto státu a celé Evropy jsou vlastenecké politické strany a síly a že nemáme stavět národní zájmy proti zájmům EU. Shodli se také na tom, že migrací ani jinak není ohrožena naše identita. Dále všichni tři ve shodě považují V. Putina odpovědného za situaci na Ukrajině.


Média tvoří takové informační pole, které si platí jejich majitelé. Česká veřejnoprávní média ovšem nejsou v českých rukou, ačkoliv si je Češi ze zákona platí. Naopak generálním ředitelům editorům, manažerům a mnohým redaktorům našich veřejnoprávních médiích platí stáže a další vzdělávání nejrůznější agentury, televizní stanice a univerzity v USA a v Bruselu. Netýká se to jenom ČR. Jedná se o americký projekt s cílem "zakoupit" si vliv na zákulisí všech hlavních medií v jakékoliv zemi. Novináři nejsou nezúčastněnými pozorovateli politického dění, ale „jednotkami zvláštního nasazení“, které slouží k rozbití společnosti a k její manipulaci. V současnosti média lidi pouze ohlupují a zahrnují dezinformacemi. Jedou totiž pouze v jedné pevně dané linii a všechny události mimo tuto linii jsou zamlčovány nebo překrouceny a upraveny podle dané linie. Mainstreamová média se snaží – samozřejmě pod rouškou falešné korektnosti – vyprovokovat střety mezi národy a státy a lidé v nich jsou proti sobě poštvávaní záměrně kvůli zájmům nadnárodních struktur.

___________________________________________________________________

Text byl publikován též na NR ZDE.

Text byl publikován také na CFP.


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page