top of page

NATO plánuje militarizovat Evropu! Týdenní komentář ANS. Svobodný vysílač dne 12.11.2017 od 19:00 doIng. Jaroslav Tichý / ANS

PhDr. Vladimíra Vítová / ANS

Ing. Jiří Wagner / EXANPRO
Svobodný vysílač je ZDE


______________________________________________________________________


1. Do militaristického šílenství se musí podle NATO zapojit celý kontinent v úzké provázanosti s Evropskou unií a soukromým sektorem. NATO vyzývá evropské země, aby aktualizovaly svoji infrastrukturu pro rychlé nasazení vojsk a vojenského vybavení.


2. Mýtus evropské demokracie - šokující odhalení. Evropský parlament pod vlivem Sorosových přátel a svým blahovolným přístupem k nájezdu milionů migrantů do evropských zemí, strojí Evropu k sebevraždě. A vychvalovaná evropská demokracie se ukazuje být fasádou, za níž se skrývají aktivity mocenských struktur, podobné těm, jež kdysi ovládaly Evropu feudální.


3. Kdo a proč zničil československý průmysl.


4. Přímá správa: Nejnovější zbraň pro rozpadající se vlády.

To, že španělská vláda nedávno zavedla přímou správu nad autonomní oblastí Katalánska, má v Evropě i po celém světě dominový efekt.


5. „Iluze o globálním západu“ přímo souvisí s vojenskou doktrínou USA, která předpokládá, že jaderné zbraně v Evropě zůstanou. Takže, země EU si budou muset vybrat – buď chtějí pro sebe bezpečnost, nebo chtějí podporovat „iluze o globálním západu“.


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page