top of page

Vyhodnocení voleb a projednání povolebního postupu ANS.

Jednání ANS na téma: „Vyhodnocení spolupráce při přípravě voleb, jejich výsledků a projednání povolebního postupu ANS“ se uskutečnilo v Praze v sobotu dne 11. 11. 2017.Program jednání


Přivítání.

Poděkování za účast ve volbách.

Poděkování za finanční zajištění kandidátek ZDE a ZDE.

Shrnutí volebního výsledku ZDE a kandidátek ZDE.

Varianty dalšího vývoje ANS.Přijatá rozhodnutí:


  1. Nadále bude probíhat sběr podpisů pod petici za vznik ANS ZDE.

  2. Pokud se nepodaří registrovat ANS jako politickou stranu do komunálních voleb, je možné, aby členové a sympatizanti ANS kandidovali pod hlavičkou ČSNS – takto jsou předběžně domluveni v J. Čechách – anebo pod hlavičkou Občanů 2011.

  3. V souvislosti s vývojem, který formuje budoucnost lidstva dvěma protichůdnými směry, ANS rozhodně prosazuje lokalizaci, respektive glokalizaci – oproti globalizaci a přirozený společenský rozvoj v souladu s přírodou - oproti podřízení lidské společnosti umělé inteligenci. Takovému směru odpovídá dosavadní program ANS a podpora dalšího rozvoje společnosti na základě komplexní filosofie tzv. rodových statků.

  4. Členové a sympatizanti ANS vyjadřují podporu kandidatuře na prezidenta Ing. Miloši Zemanovi.Přítomni byli:


Ing. Drobný Jaroslav (Středočeský kraj, ANS), Franz Jiří (Plzeň, Občané 12011), Ing. Horák Miloš (Olomoucký kraj, ANS), Mikešová Blanka (Středočeský kraj, ANS), Starý Miroslav (Liberecký kraj, ANS), Ing. Jaroslav Tichý (Středočeský kraj, ANS), Vladimíra Vítová (Praha, ANS), Ing. Wagner Jiří (Exanpro).


Omluveni byli:


Ing. Buzek Jan, (Praha, ANS), Ing. Chromíková Zdeňka (Praha, ANS)Ing. Kopa Josef (Olomoucký kraj, ANS), MUDr. Kovářová Silvie (Plzeňský kraj, ANS), Ing. Paukejová Marie, (Jihočeský kraj, ANS).


#ANS #Volby

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page