© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook

Výzva ANS!

November 19, 2017

Vážení přátelé,

jako Aliance národních sil podporujeme znovuzvolení p. Miloše Zemana prezidentem České republiky.

 

Náš program je založen na podpoře obnovy české ekonomiky, naší soběstačnosti v oblasti zemědělských a potravinářských výrobků, na snížení odlivu zisků z ČR do zahraničí, na přechodu od otrocké práce našich lidí v montovnách ke znovuzavedení produkce s vyšší přidanou hodnotou výrobků a na řadě dalších kroků, jež umožní zachovat a posílit koncepci sociálního státu v ČR (kompletní program ANS je ZDE).

 

K realizaci těchto záměrů je třeba vyprostit se ze svazku s EU a s NATO, které nás do stávající pozice kolonie dostaly. Nelze se ani účinně bránit migraci a přitom dále setrvávat v EU, jejíž vedení tuto migraci nejen podporuje, nýbrž i spoluorganizuje. Nelze setrvávat v NATO, které Evropu před migranty chránit nebude, proti teroristům bojovat nebude. Jeho jediným úkolem jsou agresívní války proti jiným.

 

V přípravě je válka proti Rusku, do níž máme být zataženi. Slovan proti Slovanovi, bojiště by bylo v Evropě, tedy i u nás. Náš program obsahuje i konkrétní návod, jak postupovat po vystoupení z obou organizací. Je zásadní nepravdou, že naše účast v nich nemá alternativu, právě naopak. Bez naplnění těchto předpokladů nelze přistoupit ani k realizaci uvedeného programu, neboť nám to tyto organizace nikdy neumožní.

 

Novela volebního zákona a zákona o politických stranách uvedená v platnost počátkem května t.r. nám znemožnila s ohledem na krátkost termínů naši registraci jako hnutí a samostatnou účast v říjnových volbách. Kandidovali jsme tedy jako podporovatelé ČSNS (kvůli programové shodě v 1. části volebního programu - tj. 3 ANO a 3 NE). Mnozí příznivci nám to později vyčítali, neměli jsme ale v danou chvíli lepší řešení. Snažíme se nyní tento stav napravit a pokračujeme proto ve sběru podpisů na petici k založení našeho hnutí, který byl přerušen volbami.

 

Obracíme se proto na Vás s žádostí o podporu registrace Aliance národních sil formou podpisu petiční listiny, která je umístěna na naší shora uvedené webové stránce, vč. adresy, kam jednotlivé vyplněné petiční archy zaslat. Půjde jen o iniciativu některých z Vás, kteří petiční listinu vytisknou, zajistí na ní kromě svého podpisu i podpisy 9 dalších osob a pošlou ji poštou na adresu uvedenou na naší webové stránce.

 

Budujeme, resp. rozšiřujeme i strukturu našich příznivců v krajích. V případě Vašeho zájmu o užší spolupráci nás laskavě kontaktujte. S naší žádostí o Vaši podporu podpisem na petičním archu to ale nikterak nespojujeme. Podpořte nás, naše podpora dobré věci tak bude vzájemná!

 

Petice je ke stáhnutí ZDE.

 

 

Tags:

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square