top of page

Výzva ANS!


Vážení přátelé,

jako Aliance národních sil podporujeme znovuzvolení p. Miloše Zemana prezidentem České republiky.


Náš program je založen na podpoře obnovy české ekonomiky, naší soběstačnosti v oblasti zemědělských a potravinářských výrobků, na snížení odlivu zisků z ČR do zahraničí, na přechodu od otrocké práce našich lidí v montovnách ke znovuzavedení produkce s vyšší přidanou hodnotou výrobků a na řadě dalších kroků, jež umožní zachovat a posílit koncepci sociálního státu v ČR (kompletní program ANS je ZDE).


K realizaci těchto záměrů je třeba vyprostit se ze svazku s EU a s NATO, které nás do stávající pozice kolonie dostaly. Nelze se ani účinně bránit migraci a přitom dále setrvávat v EU, jejíž vedení tuto migraci nejen podporuje, nýbrž i spoluorganizuje. Nelze setrvávat v NATO, které Evropu před migranty chránit nebude, proti teroristům bojovat nebude. Jeho jediným úkolem jsou agresívní války proti jiným.


V přípravě je válka proti Rusku, do níž máme být zataženi. Slovan proti Slovanovi, bojiště by bylo v Evropě, tedy i u nás. Náš program obsahuje i konkrétní návod, jak postupovat po vystoupení z obou organizací. Je zásadní nepravdou, že naše účast v nich nemá alternativu, právě naopak. Bez naplnění těchto předpokladů nelze přistoupit ani k realizaci uvedeného programu, neboť nám to tyto organizace nikdy neumožní.


Novela volebního zákona a zákona o politických stranách uvedená v platnost počátkem května t.r. nám znemožnila s ohledem na krátkost termínů naši registraci jako hnutí a samostatnou účast v říjnových volbách. Kandidovali jsme tedy jako podporovatelé ČSNS (kvůli programové shodě v 1. části volebního programu - tj. 3 ANO a 3 NE). Mnozí příznivci nám to později vyčítali, neměli jsme ale v danou chvíli lepší řešení. Snažíme se nyní tento stav napravit a pokračujeme proto ve sběru podpisů na petici k založení našeho hnutí, který byl přerušen volbami.


Obracíme se proto na Vás s žádostí o podporu registrace Aliance národních sil formou podpisu petiční listiny, která je umístěna na naší shora uvedené webové stránce, vč. adresy, kam jednotlivé vyplněné petiční archy zaslat. Půjde jen o iniciativu některých z Vás, kteří petiční listinu vytisknou, zajistí na ní kromě svého podpisu i podpisy 9 dalších osob a pošlou ji poštou na adresu uvedenou na naší webové stránce.


Budujeme, resp. rozšiřujeme i strukturu našich příznivců v krajích. V případě Vašeho zájmu o užší spolupráci nás laskavě kontaktujte. S naší žádostí o Vaši podporu podpisem na petičním archu to ale nikterak nespojujeme. Podpořte nás, naše podpora dobré věci tak bude vzájemná!


Petice je ke stáhnutí ZDE.

#ANS

Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page