Dopis Radě pro Rozhlasové a televizní vysílání ohledně prezidentských voleb

February 12, 2018

Vážená rado, vážený Bc. Ivane Krejčí!

 

Jako občan tohoto státu nemohu pochopit, že je dávno po volbách a sdělovací prostředky včetně Rady pro rozhlasové a televizní vysílání se nedokáží vyrovnat s výsledky coby čestní demokraté. Velmi by mne zajímalo, zda byste prováděli šetření a medializaci TV Barrandov, konkrétně Dr. Soukupa, zda nedošlo ke zvýhodňování jednoho z kandidátů, kdyby zvítězil protikandidát M. Zemana.

 

Jsem znepokojena mediálními útoky a mstivou kampaní, kdy jako zběsilí se snažíte uštvat kohokoliv, kdo právě nestojí na Vaší straně. Již jsou zde dokonce mrtví štvanci, celé se to jeví, že se jedná o oběť šikany. Kdo bude další? Občané nejsou slepí a věřte, že Vám nepomůže žádný sponzor, který Vás finančně na celé té nenávistné kampani zaměstnává a Vy nečestně užíváte prostředky z daní obyvatelstva výhradně ve vlastním zájmu. Vše se odehrává pod světlem televizních obrazovek a sdílených videí. Pokud máte trochu cti, tak skončete s útoky na rozhodnutí voličů.

 

Lidé již odmítají koncesionářské poplatky právě proto, že vysílání ČT je jednostranné, nenávistné a štvavé. Pokud lidé chtějí znát objektivní pravdu, jsou nuceni si ji vyhledávat na alternativních zdrojích. Vy, jako dozorčí orgán, se jevíte jako loutky - koho, to ví celý národ. Lidé mají dobrou paměť a věřte, že to, co nyní předvádíte Vám bude spravedlivě vráceno i s úroky.

 

S pozdravem Libuše Čmuchařová

 

Zde je RRTV

 

 

 

Please reload

Hlavní články

Stanovisko ANS k prohlášení A. Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce neexistovalo morální ospravedlnění.

June 21, 2018

1/5
Please reload

Nejnovější články
Please reload

Achiv
Please reload

Vyhledat podle témat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 ALIANCE národních sil

  • ANS YouTube
  • ANS Facebook