top of page

Dopis Radě pro Rozhlasové a televizní vysílání ohledně prezidentských voleb

Vážená rado, vážený Bc. Ivane Krejčí!


Jako občan tohoto státu nemohu pochopit, že je dávno po volbách a sdělovací prostředky včetně Rady pro rozhlasové a televizní vysílání se nedokáží vyrovnat s výsledky coby čestní demokraté. Velmi by mne zajímalo, zda byste prováděli šetření a medializaci TV Barrandov, konkrétně Dr. Soukupa, zda nedošlo ke zvýhodňování jednoho z kandidátů, kdyby zvítězil protikandidát M. Zemana.


Jsem znepokojena mediálními útoky a mstivou kampaní, kdy jako zběsilí se snažíte uštvat kohokoliv, kdo právě nestojí na Vaší straně. Již jsou zde dokonce mrtví štvanci, celé se to jeví, že se jedná o oběť šikany. Kdo bude další? Občané nejsou slepí a věřte, že Vám nepomůže žádný sponzor, který Vás finančně na celé té nenávistné kampani zaměstnává a Vy nečestně užíváte prostředky z daní obyvatelstva výhradně ve vlastním zájmu. Vše se odehrává pod světlem televizních obrazovek a sdílených videí. Pokud máte trochu cti, tak skončete s útoky na rozhodnutí voličů.


Lidé již odmítají koncesionářské poplatky právě proto, že vysílání ČT je jednostranné, nenávistné a štvavé. Pokud lidé chtějí znát objektivní pravdu, jsou nuceni si ji vyhledávat na alternativních zdrojích. Vy, jako dozorčí orgán, se jevíte jako loutky - koho, to ví celý národ. Lidé mají dobrou paměť a věřte, že to, co nyní předvádíte Vám bude spravedlivě vráceno i s úroky.


S pozdravem Libuše Čmuchařová


Zde je RRTVHlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page