top of page

Hrozí České republice barevná revoluce?


Původní rozhovor Sputniku s Vladimírou Vítovou:


V Praze se ve dnech 14. a 15. března mají uskutečnit protestní akce za svobodu českých médií. Nejedná se o vznik barevné revoluce, o které se v tisku hovořilo již před volbami českého prezidenta?


Ano. Jsou plánovány demonstrace proti prezidentu Zemanovi a za údajnou ochranu svobody a nezávislosti České televize. Akce ve čvtrtek 14. 3. nese název: „Zemane – ČT nedáme! Demonstrace za zachování svobody slova a médií“. Demonstrace mají proběhnout v Praze, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Táboře a i v jiných městech. Další plánované demonstrace jsou proti premiéru Babišovi a další zase proti komunistické straně.


Organizátoři mají propracované různé webové stránky, plakáty ke stažení, systematicky vše organizují (mají na to čas), spolupracují s vysokými školami, jejichž studenti (za aktivního souhlasu vedení škol - což je mimochodem protizákonné, protože školy jsou ze zákona apolitické) dodávají "masu" demonstrantů, a všichni se tváří, jako že se jedná o spontánní akce.


Objevují se také důkazy o publikování inzerátů tohoto znění: "Za účast na demonstraci na Staroměstském náměstí 31.3.2018 100 Kč každému účastníkovi. Výplata na místě. Za vlastní antibabišovský nebo antizemanovský transparent prémie 50 Kč navíc!" Přirozenou součást většiny těchto tzv. "spontánních" akcí bývají placená pódia, ozvučovací technika a hudebníci. Mnohé akce organizují narychlo vzniklé neziskovky, do kterých se zázračně hrnou finance. Na demonstracích jsou samozřejmostí jednotné vizuální prvky, nápisy v angličtině atd. Prostě je do očí bijící, že se jedná o klasickou pečlivě řízenou barevnou revoluci. O těchto demonstracích také soustavně informují mainstreamová protivlastenecká média i veřejnoprávní média, která de facto demonstrace permanentně propagují.


Již minulý týden byly organizovány protesty po celé ČR proti komunistickému poslanci, proti premiérovi atd. Je vlastně celkem jedno proti čemu jsou tyto demonstrace oficiálně směřovány. Jejich jednotícím prvkem je fakt, že jsou proti regulérně zvolené politické reprezentaci a proti prezidentovi. Takzvaní demonstranti mají snahu pučem změnit výsledek parlamentních a prezidentských demokratických voleb.


Pod nejrůznějšími rouškami jde ale ve skutečnosti o změnu stávajícího protiimigrantského směřování současné české vlády a většiny parlamentu. To je podstata. Migranti jsou totiž armádou v civilu, která je určena k likvidaci obyvatel původních evropských zemí. Ostatně hovoří o tom i oficiální akademické studie, které EU využívá, a které se zabývají řízenou migrací, coby zbraní hromadného ničení.


Rozhovor na Sputniku je ZDE.


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page