top of page

Zastavte současné šílenství Západu, vedoucí k sebezničení lidstva! Dopis ústavním činitelům ČR.Vážení vrcholní ústavní činitelé ČR,


zastavte prosím současné šílenství Západu, vedoucí k sebezničení lidstva! Přečtěte si prosím pozorně článek P.C. Robertse.


Víte co je na tomto článku zajímavé? Že není daleko od pravdy! Britská premiérka a britský ministr zahraničí jsou hysterické karikatury dnešní protiruské evropské "RVHP".


A český premiér jedoucí do Bruselu? Do Bruselu odjel jako premiér a vrátil se jako sluha. Je mi z toho nevolno. To premiér sousedního Rakouska Kurz je jiný formát!


Pokud by nešlo o vážné téma, jakým je bezesporu zachování míru pro dobu dnešní i budoucí, řekl bych, že fraška, kterou západní politici předvádí je k popukání a zároveň pod jejich intelektuální úroveň.


Lituji pouze obyčejné občany EU, že musí strpět opětovné vymývání svých mozků probruselskými prolhanými médii, která místo co by odhalovala skutečné zlořády západních politiků (korupce), slouží jim bez uzardění stejně jako v době, když Bush mladší lhal, že v Iráku měl Husajn ZHN.


Kdo tu má zájem na vyhrocování napětí mezi Západem a Ruskem není pochyb a už vůbec ne o tom, o co Západu vlastně jde cíleně! Kdyby žil Josef Švejk, volal by na paní Mullerovou:" Na Moskvu! Na Moskvu!" Nejsmutnější je, že desítkám mrtvých Evropanům po islamistických teroristických útocích stejní pokrytečtí západní politici kladou věnce a přitom nebrání účinně Evropu před skutečným nebezpečím - radikálním islámem, jehož nositeli jsou mimo jiné někteří nelegální migranti ať už současní či historicky minulí.


S podivem útok skutečně neznámého pachatele na jednoho dvojittého ruského agenta je pro tyto politické pokrytce daleko důležitější než smrt desítek Evropanů rukou islámistických teroristů, za nimiž mohou stát například wahábisté ze Saúdské Arábie. Vyhostit jejich diplomaty západní politické pokrytce ale určitě ani ve snu nenapadne!


Nyní už nevolám, ale už přímo křičím: "STOP VÁLCE!"


Občan ČR Jiří Bezák, dne 30.3.2018


P. C. Roberts: Na pokraji nukleární války


Hlavní články
Nejnovější články
Achiv
Vyhledat podle témat
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page